Slapukų ir asmens duomenų informacija

Asmens duomenys

Kas yra asmens duomenys

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, asmens kodu, adresu, telefono numeriu ar kita informacija).

Kur ir kokie asmens duomenys renkami „www.kuvert-vilnius.lt“ puslapyje

www.kuvert-vilnius.lt“ gauna tik tuos duomenis, kurie yra užpildomi kontaktų formoje (Įmonės pavadinimas, kontaktinio asmens vardas ir pavardė, el. paštas, tel. nr.). Kontaktų formoje reikalaujami duomenys yra reikalingi kokybiškam kliento aptarnavimui, atsakant į pateiktas žinutes per kontaktų formą ir teikiant komercinius pasiūlymus.

Kiek laiko saugomi duomenys

Visi duomenys yra pašalinami iškart po atsakymo į per kontaktų formą pateiktą klausimą/žinutę. Maksimalus atsakymo į gautą laišką ir duomenų pašalinimo laikotarpis yra 14 darbo dienų. Duomenys nėra naudojami rinkodaros tikslais, nėra perduodami trečiosioms šalims.

Kur kreiptis, jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos

Jeigu Jums kelia susirūpinimą Mūsų veiksmai, kuriais galimai nesilaikoma šios pateiktos informacijos arba teisės aktų reikalavimų, galite Jums patogiu būdu kreiptis į Mus UAB „Kuvert Vilnius“ el. Paštu info@kuvert-vilnius.lt, telefonu +370 5 2392412, arba atvykite pas mus adresu: 46 senasis Ukmergės kelias, Užubalių kaimas, Vilniaus rajonas, LT 14302 Lietuva.

Slapukai

Kas yra slapukai

Slapukai (angl. „cookies“) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės perduoda į jose naršančių vartotojų kompiuterius arba kitus įrenginius. Atsižvelgiant į naršyklę, ši informacija laikoma arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrajame faile. Slapukus naudoja dauguma pažangių interneto svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis Jūsų įrenginio nustatymuose.

www.kuvert-vilnius.lt“ puslapyje slapukai naudojami asmenų, besinaudojusių Jūsų įrenginiu, lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti, Jums aktualiausiai informacijai pateikti, apibendrintai svetainės lankomumo statistikai rinkti.

Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeitę savo interneto naršyklės nustatymus, išjungę visus slapukus arba išjungę (įjungę) juos po vieną. Visgi atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami nustatyti reikiamas (norimas) slapukų pasirinktis, naudokitės interneto naršyklių pagalbos funkcijomis. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose.

Būtinieji slapukai

Kai kurie slapukai yra būtini norint kokybiškai naudotis paslaugomis, teikiamomis mūsų tinklalapyje. Kadangi šie slapukai yra būtini puslapio rodymui, jų atsisakymas darys neigiamą poveikį puslapio veikimui. Galite juos blokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus ir priversdami blokuoti visus slapukus šioje svetainėje.

Kitos išorinės paslaugos

www.kuvert-vilnius.lt puslapyje taip pat naudojame išorines paslaugas, tokias kaip Google Webfonts, Google Maps ir išoriniai vaizdo medžiagos tiekėjai. Kadangi šie išoriniai tiekėjai gali prieiti prie tokios Jūsų informacijos kaip IP adresas, leidžiame Jums patogiau atsisakyti šių tiekėjų paslaugų (apačioje). Atminkite, kad tai gali labai neigiamai paveikti mūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.