Spauda ant pagamintos praodukcijos

Apie mus

UAB „Kuvert Vilnius“ savo veiklą pradėjo dar 2005 metais. Kryptingas tikslų siekimas, vieninga komanda ir orientacija į kokybę lėmė augimą ir plėtrą. O šiandien džiaugiamės plataus klientų rato pasitikėjimu.

Mūsų parduodamų pakuočių spektras suteikia progą pasirinkti: popieriniai maišeliai, plastikiniai maišeliai, vokai siuntoms, kartoninės pakuotės (maistui, siuntoms ir kt.) bei įvairios pakavimo medžiagos. Vertiname tvirtus ir laiko patikrintus ryšius su vokų, dėžių, popierinių maišelių ir kitų pakuočių gamintojais iš Lietuvos bei kitų Europos šalių.

Kiekvienam iš Jūsų suteikiame progą rinktis ne tik iš standartinių gaminių, tačiau ir pateikiamų pagal užsakymą. Pagal Jūsų poreikius pagaminsime norimų matmenų vokus, dėžes, maišelius. Norintiems pateikti individualų užsakymą galime pasiūlyti ir išskirtinio dizaino pakuotes.

Šiandieninėje rinkoje svarbu išsiskirti ir būti matomu, todėl teikiame ir papildomą paslaugą – tai pakuotės su spauda (skaitmeninė, ofsetinė spauda). Siūlome operatyvų sprendimų įgyvendinimą patrauklia kaina. Jums tereikia pateikti savo idėją, o mes pasirūpinsime jos įgyvendinimu. Spauda ant pakuotės kokybiška, patvari, ilgalaikė.

Produkciją iš mūsų asortimento visada turime sandėlyje, todėl pristatymas sklandus ir operatyvus. Ieškantys pakavimo medžiagų Vilniuje ir ne tik patrauklia kaina tikrai pateisins lūkesčius. Laukiame ir tų, kuriuos domina kokybiška spauda ant maišelių, vokų ar kitos produkcijos.

Čia galite susipažinti su mūsų Privatumo politika.


UAB „Kuvert Vilnius“ pradėjo įgyvendinti „Pramonės skaitmeninimas LT“ projektą

2021 metais UAB „Kuvert Vilnius“ pradėjo įgyvendinti projektą „Gamybinių procesų skaitmenizavimas UAB „Kuvert Vilnius“, kuriuo siekiama dalies gamybos procesų skaitmenizavimu sudaryti sąlygas augti darbo našumui. Šiam tikslui pasiekti bus įsigytas bei įdiegtas įrangos su skaitmenine technologija komplektas.

Projektas bus įgyvendinamas remiantis Lietuvos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemone „Pramonės skaitmeninimas LT“ (03.3.1-LVPA-K-854).

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 527 947 Eur. Tai padengs 45 proc. projekto išlaidų ir svariai padidins įmonės galimybes sėkmingai siekti projekto tikslo įgyvendinimo.

Šį projektą įgyvendinti numatoma iki 2023 metų vasario 10 dienos.